#1 2008-08-05 13:26:35

marekssj2

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 106
Punktów :   

Byond

Byond jest to program do podlonczenia się do gier z www.byond.com



link:
http://www.sendspace.pl/file/yPXTWdt9/



instrukcja:

..:: Rejestracja ::...

Witam chciałbym pokazać dla początkujących użytkowników gdzie można ściągnąć BYONDA jak stworzyć własne konto itd…

Opiszę teraz co należy po kolei robić:
a) Po pierwsze należy zarejestrować się na stronie ono link www.byond.com  i po prawej stronie w zakładkach
    kliknąć "Join Now” wpisać swoje dane.
    Teraz będziemy musieli poczekać na link aktywujący nasze konto który będzie na naszym e-mailu który podaliśmy
    przy rejestracji.

b) Teraz należy zalogować się na stronce Byonda (podałem wyżej link)
    Na samej górze w prawym górnym rogu mamy "Login”  jeżeli się zalogowaliśmy proszę kliknąć „Play Games!” (też jest
    w górnym prawym rogu)

c) Teraz kiedy wcisnęliśmy "Play Games” pokazała nam się nowa strona (jak by komuś się nie otworzyła oto link
   www.games.byond.com ) Po prawej stronie widzimy słupki "Members, Games, Community i BYOND".
   Poniżej Byond'a mamy "Download" który proszę kliknąć.
   Po kliknięciu proszę wybrać "DOWNLOAD BYOND" będzie na niebieskim tle. Wersja Byond'a 3.5!

d) Po ściągnięciu Byonda proszę go zainstalować ( chyba każdy wie jak go zainstalować :])

e) Po zainstalowaniu Byonda proszę go odpalić.
    Pokaże nam się okienko w którym należy wpisać swój login i hasło (to te które podawaliśmy przy rejestracji ) i
    zalogować się.

f) Teraz pokazały nam się zakładki: "Home, Friends i Games".
   Jeżeli chcemy pograć w gierki to należy kliknąć w Games i poniżej mamy Find a Game…  i klikamy na to.
   Pokazała nam się stronka z grami.
   Teraz wyżej po prawej stronie mam „Search a Game” wpisujemy jaką grę chcemy znaleźć.
   Ja proponuje gierkę "Naruto mist chakra" jest świetna oto link
  http://www.byond.com/games/Marekssj3/NarutoMistChakra
   Mam nadzieje że pomogłem choć trochę początkującym użytkownikom i graczom Byonda
^_^   

(ten link jest do mojej gry jak cos )

Offline

 

#2 2008-08-19 21:35:57

kamilex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Byond

dobry program ale nie taki łatwy lecz po jakimś czasie jest spoko

Offline

 

#3 2008-08-21 19:48:52

mosiek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Byond

dobry ale czy możesz nie pisać bez sensownych postów


NICK BYOND : MOSIEK666

Gry Byond W Które Gram : NarutoMistChakra ( Mosiek) ; DragonBall GT : The Return ( Mosiek ); Naruto Ryuu Gakure ( Mosiek PL ); Bleach Soul Societi Vs Huec Mundo (Mosiek)

HOSTER NARUTO MIST CHAKRA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magia-ksiazek.pun.pl www.los-santos-vagos.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.mzk123.pun.pl